Optymalizacja SEO


Skoro odwiedziłeś tą zakładkę, na pewno wiesz już jak istotną sprawą dla Twojej witryny jest odpowiednia optymalizacja. Dobre postrzeganie strony przez roboty wyszukiwania Google to pierwszy i najważniejszy krok do wysokich pozycji na najważniejsze słowa kluczowe- do tego niezbędna będzie odpowiednia optymalizacja SEO.


Na optymlizację SEO składa się wiele elementów, decyzja o przygotowaniu każdego z nich jest indywidualną, ponieważ każda witryna wymaga innego spojrzenia, ponadto branża, wybór słów kluczowych, zasięg i obecny stan indeksacji to istotne wiadomości niezbędne do wyceny i przewidzenia późniejszego efektu z wykonanych prac.


Najczęściej wykonywane prace w ramach optymalizacji SEO:


-modyfikacja mapy strony
-uporządkowanie i modyfikacja linków z wykorzystaniem przekierowań 404 i 301
-indywidualna optymalizacja meta tagów dla każdej z zakładek
-przygotowanie treści strony w myśl zasady “Content is king”
-optymalizacja struktur linków wewnętrznych i zewnętrznych
-optymalizacja opisów zdjęć
-optymalizacja struktury menu i “okruszków”
-optymalizacja witryny do urządzeń mobilnychPonadto synchronizacja strony z narzędziami Google Webmaster Tools, Google Analytics, Google Places, w razie potrzeby również innymi.


Obecnie bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na wiarygodność witryny jest również aktywność w SocialMedia, dlatego bardzo ważnym elementem będzie przygotowanie i prowadzenie konta w Google+ , oraz marketing szeptany, który przynosi również wymierne korzyści nie związane z SEO. Oczywiście wciąż istotne będzie
katalogowanie, jednak z dużą uwagą co do jakości PageRank oraz TruskRank wybieranych katalogów.

…itp.itd.


To w skrócie:) jak już wspomniałem, każda witryna wymaga innego spojrzenia.


Szczegółowa wycena jest możliwa po poznaniu oczekiwań dot. fraz i zasięgu oraz wstępnej analizie konkurencji i ptymalizowanej witryny.

Posiadam duże doświadczenie w tej dziedzinie, polecam się z pełną odpowiedzialnością:)