Oferta ślubna

Profesjonalna strona www dla PARY MŁODEJ!


Wyjątkowo wygodny i nowoczesny sposób na przekazanie gościom weselnym materiałów ze wspólnej zabawy.

Dlaczego warto?

Wyobraźcie sobie, jakie uciążliwe i czasochłonne jest przekazywanie materiałów z tego wyjątkowego dnia. Musicie być przygotowani na wiele godzin przegrywania płyt, sami wiecie jakie teraz są płyty DVD – działa co piąta, a błąd zapisu nośnika potrafi wyskoczyć w ostatnim momencie nagrywania, czy to nie jest frustrujące? Czy to nie jest strata czasu? Ale to nie wszystko – przecież ciocia, która mieszka 100 km od Was koniecznie musi zobaczyć nagranie, a chrzestny mieszkający 30 km w drugą stronę to nie? Każdy chce, tylko jak im wszystkim dostarczyć…

Macie problem z głów:)

Jeszcze przed ślubem wykonamy dla Was wyjątkową stronę z własnym adresem www! Wyobraźcie sobie ile czasu zaoszczędzicie, nareszcie będziecie mogli zająć się sobą, a wszyscy goście weselni będą zadowoleni. Taka pamiątka to wspaniałe podziękowanie za wspólną zabawę, i oczywiście za prezenty:)

Po otrzymaniu materiałów od fotografa, w łatwy i przyjemny sposób wgracie swoje Video w jakości HD na stronę oraz zdjęcia do dokładnie przemyślanej galerii! Będziecie mogli również napisać podziękowania dla swoich gości i obserwować jak Wasza internetowa księga gości wypełnia się najwspanialszymi życzeniami. Czy to nie jest najlepsze z możliwych rozwiązań? Oczywiście że jest.

Bezpieczeństwo

Wasza strona weselna może zostać wyposażona w hasło, które np. umieścicie na zaproszeniach wraz z adresem strony, lub na małych liścikach rozłożonych na stołach weselnych. Możliwości jest co nie miara, a jeżeli materiał z wesela chcecie udostępnić wyłącznie wybranym, to możecie zawsze przekazać hasło sms-em, milem lub telefonicznie. W końcu to Wasza pamiątka i macie prawo dzielić się nią z kim chcecie:)

Design

Strona zostanie przygotowana indywidualnie w taki sposób, aby odzwierciedlała Wasze charaktery i zainteresowania. Wstępny projekt możecie otrzymać jeszcze przed podjęciem decyzji o współpracy. A ostateczny wygląd strony zależy wyłącznie od Was, ponieważ poprawki będziemy wykonywać aż do pełnego zadowolenia. To jest Wasza pamiątka, więc ma być po Waszemu.


Napisz teraz, podając termin tego najważniejszego dnia, a w odpowiedzi otrzymasz ofertę i wyjątkowy prezent.

Wasze Imiona (wymagane)

Adres email (wymagane)

Data ślubu

Dodatkowe pytania